close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

     

  • KONTAKT

  •  

    KONSULAT GENERALNY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W KOLONII

     

    Im Mediapark 5 c, 50670 Kolonia

     

    Tel: (+49 221) 937300

    Fax: (+49 221) 343089

    Fax 2: (+49 221) 385074 

    Adresy e-mail:

    kolonia.paszporty@msz.gov.pl - zapytania w sprawach paszportowych

    kolonia.prawny@msz.gov.pl - zapytania w sprawach prawnych (m.in. akty stanu cywilnego, upoważnienia,   dokumenty do ślubu, transkrypcje)

    kolonia.kg.sekretariat@msz.gov.pl -e-mail ogólny do sekretariatu konsulatu

     

     

    Telefon alarmowy do konsula dyżurnego aktywny jest po godzinach pracy urzędu. Pod wskazanym numerem nie udziela się ogólnych  informacji w sprawach konsularnych. Kontakt tylko w sprawach losowych, wymagających niezwłocznej interwencji.

    00 49 (0) 177 372 71 64

     

    UWAGA ! Nie ma możliwości zgłoszenia utraty/kradzieży dowodu osobistego czy paszportu w konsulacie telefonicznie. Bliższe informacje

     

     

    Kompetencja terytorialna: Hesja, Nadrenia Północna-Westfalia, Nadrenia Palatynat, Kraj Saary.

     

    Konieczne jest ustalanie terminu wizyty  na stronie www.e-konsulat.gov.pl

     

    Informacja telefoniczna udzielana jest po w godz. 14:00-16:00.

     

    Z UWAGI NA OGRANICZONĄ ILOŚĆ LINII TELEFONICZNYCH SUGERUJEMY KONTAKT ZA POŚREDNICTWEM POCZTY ELEKTRONICZNEJ.

     

    Sugerujemy również wcześniejsze sprawdzenie, czy poszukiwana informacja nie jest dostępna na naszej stronie internetowej.

     

    Jan SOBCZAK              Konsul Generalny, Jan.Sobczak@msz.gov.pl

    Dariusz KŁACZKO     Konsul, Kierownik Wydziału Paszportowego, Dariusz.Klaczko@msz.gov.pl

    Barbara KOZIOŁ        Konsul, Kierownik Wydziału Prawnego i Opieki Konsularnej, Barbara.Koziol@msz.gov.pl

    Lidia BIAŁEK               Wicekonsul, Wydział Prawny i Opieki Konsularnej, Lidia.Bialek@msz.gov.pl

    Rafał ZIĘBA                 Wicekonsul, Wydział Prawny i Opieki Konsularnej, Rafal.Zieba@msz.gov.pl

    Andrzej DUDZIŃSKI   Konsul, Kierownik Referatu ds. Współpracy z Polonią, Andrzej.Dudzinski@msz.gov.pl

    Przemysław GEMBIAK    Wicekonsul, Samodzielne stanowisko ds. kultury i promocji 
                                                     Przemyslaw.Gembiak@msz.gov.pl 

    Katarzyna SZYMAŃSKA  Wicekonsul Kierownik Referatu Administracyjno-Finansowego
                                                     Katarzyna.Szymanska@msz.gov.pl
                                                                 


                                                            

     


    WYDZIAŁ PROMOCJI HANDLU I INWESTYCJI

    An der Alteburger Mühle 6, 50968 Kolonia

     

     

     

    Tel: (+49 221) 34 99 11, Sekretariat

     

    Fax: (+49 221) 34 99 10

     

    E-mail: info.koeln@trade.gov.pl

     

    http://www.kolonia.trade.gov.pl/pl/

     

    godziny pracy: pon.-pt. 8:00-16:00

     

     

     

    Stanisław HEBDA                                         Konsul, Kierownik

    Karolina MARKOWSKA                                Wicekonsul

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Tagi: konsulat

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: